14 protsenti soovib, et Obamacare tühistataks ilma asendamiseta.

Ta soovib, et kehtestataks seadused, mis tagaksid õige hindamise sissevõtmise ajal, et vaimse tervise vajadustega vangistatud isikutele osutataks eriarstiabi. See on algatus, mida ta nimetab "Tony seaduseks".

Ja Fathi ütles, et vilepuhujate tunnistused illustreerivad, et nemad ja teised süsteemi liikmed püüavad anda endast parima.

Fathi ja teised ütlevad, et kui kokkuleppe järgimine ei parane, võidakse Arizona vanglasüsteem föderaalse järelevalve alla panna, nagu on tehtud Californias.

"Down the jänese auk" Arizona vanglates

Samal ajal jätkavad vaimuhaigustega vangistatud isikute perekonnad ja kaitsjad tööd, et leida iga päev ajutisi lahendusi.

Tervishoiule keskendunud foorumil kõneledes rõhutas enamik Tennessee tipptasemel kubernerikandidaate, et on vaja tegeleda käimasoleva opioidikriisiga ja osariigi elanike tervislikuma eluviisiga kaasamise tähtsust.

Reedesel foorumil, mida sponsoreerisid mittetulundusühingud Healthy Tennessee ja Lipscomb University, osalesid kuus seitsmest võidusõidu kõrgeima taseme kandidaadist, ainuke, kes ei ilmunud, oli USA esindaja Diane Black, R-Gallatin.

Iga kandidaat esitas hulga küsimusi Manny Sethilt, Nashville’is asuvalt kirurgilt ja Healthy Tennessee kaasasutajalt ning Lipscombi ülikooli presidendilt L. Randolph Lowarylt.

Võistluses osalenud kaks kõrgeima astme demokraati – endine Nashville’i linnapea Karl Dean ja esindajatekoja vähemuse juht Craig Fitzhugh – rõhutasid, et osariigil on vaja laiendada Medicaidi taskukohase hoolduse seaduse alusel.

Veel: Diane Blacki nimetuvastus hüppas Tennessee kubernerivõistlusel, selgus küsitlusest

Veel: Tennessee kuberneri võidujooks: aasta pärast on valijate sõnul nende peamisteks murekohtadeks töö, haridus ja tervishoid

Dean nimetas osariigi seadusandliku kogu otsust lükata tagasi kuberner Bill Haslami 2015. aasta tervishoiuettepanek halvimaks otsuseks, mille organ viimaste aastate jooksul teinud on.

"Ma arvan, et Medicaidi laienemise üle hääletamata jätmine oli omamoodi parteilisuse ja ideoloogide poliitika kõrgpunkt," ütles Dean. "Ma arvan, et see ei tööta."

Nii Fitzhugh kui ka Dean tsiteerisid Tennessee maahaiglate sulgemist, nimetades seda probleemi kiireloomuliseks käsitlemiseks.

"Minu arvamus, mida jagavad paljud mu kolleegid seadusandlikus kogus, oleks Medicaidi laiendamine seda ära hoidnud," ütles Fitzhugh.

Ühel hetkel ütles Fitzhugh, et kuigi valitsus ei peaks vastutama kõige tegemise eest, "kui me aitame neid, kes vajavad veidi abi, siis läheb kõigil meist paremini."

Seevastu endine senaator Mae Beavers ütles ühel hetkel: "Ma ei usu, et valitsus on alati probleemidele lahendus."

Vaatamata erimeelsustele, ütlesid mõlema partei kandidaadid, et Tennesse elanike tervislikumalt elamine aitab kulusid vähendada.

Veel: Tennessee kubernerikandidaadid: osariigi põllumajanduse edendamiseks ja kaitsmiseks on vaja rohkem

"Meditsiinikulud kasvavad rohkem kui inflatsioonimäär," ütles esindajatekoja spiiker Beth Harwell, R-Nashville, korrates Haslami ühist seisukohta. "Sa ei saa seda taluda."

Kuigi neli kõrgeima astme vabariiklast ei nõustunud Medicaidi laienemise üleskutsega, näitasid GOP-i kandidaatide vastused küsimusele osariigi suurimate väljakutsete kohta erinevusi.

Knoxville’i ettevõtja Randy Boyd ütles, et üks tema peamisi prioriteete on tervishoiukulude valitsemine.

Beavers ütles, et osariigi ja föderaalvalitsuse suurim väljakutse on vajadus tühistada taskukohase hoolduse seadus. Beavers oli ainuke kandidaat sellise avalduse esitamiseks, millele hiljem järgnes üleskutse osariigi Medicaidi programmi TennCare ülevaatamiseks.

Williamsoni maakonna ärimees Bill Lee ütles, et soovib lahendada tervishoiusüsteemi w loss website "põhilise vea", mis tema sõnul jättis maksjatele, teenusepakkujatele ja patsientidele hulga tundmatuid. sealhulgas kulu.

Harwell ütles, et tervishoiuturg seisab silmitsi ebastabiilsusega, mis on osaliselt tingitud taskukohase hoolduse seaduse rakendamisest ja ebakindlusest selle tuleviku suhtes president Donald Trumpi administratsiooni ajal.

Nii Lee kui ka Boyd tutvustasid oma sõnavõttudes oma ärikogemust, öeldes, et nende ettevõtetes on nad rakendanud programme, mis julgustavad töötajaid olema tervemad.

"Kubernerina tahaksin olla kindel, et julgustame oma tööandjaid looma rohkem terviseprogramme," ütles Boyd.

Opioidikriisi kandidaadid

Opioidide osas tunnistas iga kandidaat, kui laialt levinud on see probleem Tennessee’s.

Oma vastuses, kuidas kriisiga toime tulla, ütles Lee, et kaotas üledoosi tõttu pereliikme.

"See hõlmab kogu demograafiat ja kõiki inimesi kogu osariigis," ütles Lee. "See on traagiline epideemia."

Ta ütles, et soovib, et valitsus tegeleks usupõhiste organisatsioonide ja mittetulundusühingutega, et võidelda opioidide vastu ja rahuldada riigi tervishoiuvajadusi.

Samamoodi kutsus Beavers üles andma rohkem toetusi usupõhistele heategevusorganisatsioonidele, lükates samal ajal tagasi arusaama, et epideemiat saab peatada selliste ravimite nagu suboksoon ja metadoon – opioidisõltuvusravimite – kasutamisega.

Rääkides üldisest kriisist, ütles Harwell: "Me ei sattunud sellesse üleöö ja me ei saa sellest üleöö."

Harwell ütles, et osana jõupingutustest opioididega tegelemiseks kavandavad tema ja Haslam lähipäevil uued õigusaktid. Teade, mis hõlmab ka kubernerleitnant Randy McNallyt ja ülemkohtunikku Jeff Bivensit, on kavandatud esmaspäeval kell 14.00.

Reede hommikul toimunud eraldi üritusel keeldus Haslam eelseisva seadusandluse kohta palju jagamast, nimetades seda lihtsalt "terviklikuks plaaniks".

Võtke Joel Ebertiga ühendust aadressil jebert@tennessean.com või 615-772-1681 ja Twitteris @joelebert29.

Ameeriklased näitavad üles kasvavat ärevust enda ja oma perede tervisekindlustuse tuleviku pärast.

Vabariiklaste juhitud kongress ei ole veel jõustanud patsientide kaitse ja taskukohase hoolduse seaduse lubatud kehtetuks tunnistamist, kuid valitud ametnikud peaksid arvestama kolme hiljuti avaldatud küsitluse – Vanderbilti ülikooli , Kaiseri perefondi ja iCitizeni – tulemusi, mis kirjeldavad inimeste muresid, soove ja ootusi. .

Ühesõnaga, nad nõuavad ligipääsu, taskukohasust ja ootust, et haigeks jäädes ei jääks nad külma kätte.

USA Esindajatekoda hiilis oma vastutusest kõrvale, kui võttis 4. mail ilma ärakuulamisteta kiiruga vastu Ameerika tervishoiuseaduse; ootamata Kongressi eelarvebüroo skoori, mis 24. mail prognoosis, et järgmise kümnendi jooksul jääb 23 miljonit inimest kindlustamata; ja ilma ameeriklastele tõeliselt selgitamata, mida see neile teeks.

Senatil on aga veel võimalus asjad korda ajada ja kõige õigem on avalikkus ära kuulata, võtta aeglaselt ja hakata protsessi läbipaistvaks muutma.

► Loe edasi: CBO: House Obamacare’i kehtetuks tunnistamine suurendab kindlustuseta 23 miljoni võrra

► Loe edasi: Mis tervisekindlustus katab, võib AHCA seaduseks muutumisel dramaatiliselt muutuda

Obamacare’iga on probleeme, mis tuleb lahendada, eriti kui see on seotud kindlustusmaksete suurenemise ja kindlustusandjate lahkumisega üksikutelt turgudelt.

AHCA on aga küüniline lähenemine, mille eesmärk on nõuda kiiret võitu tõsise ja inimesi aitava lahenduse arvelt.

Nashville’is asuv erapooletu avaliku korra keskus Sycamore Institute teatas, et AHCA mõjutab mingil moel 36 protsenti Tennesseanidest – 6 protsenti ostavad kindlustust üksikutelt börsidelt, 19 protsenti TennCare’ist ja 11 protsenti on kindlustamata.

Vanderbilti küsitlus

Vanderbilt avaldas teisipäeval Tennessee 2017. aasta kevadise küsitluse, mis hõlmas 1004 osariigis registreeritud valijat.

Esimest korda küsitluse kuueaastase ajaloo jooksul ei olnud Tennesseansi osariigi valitsuse peamine prioriteet majandus; majandusega seotud tervishoid, 30–30 protsenti.

"See peegeldab laiemat vestlust tervishoiu üle kogu riigis," ütles Vanderbilt Polli kaasdirektor professor John Geer telefonibriifingul. "See on küsimus, mis muutub Tennessee osariigis üha olulisemaks."

Vaid 24 protsenti toetas koja plaani. Vahepeal soovis 33 protsenti, et Kongress tugineks olemasolevale seadusele ja 22 protsenti toetas universaalset tervishoidu.

14 protsenti soovib, et Obamacare tühistataks ilma asendamiseta. See on ainult kehtetuks tunnistamise võimaluse madalaim toetus.

Samal ajal on enamiku Tennessee valijate jaoks mõned mittekaubeldavad tingimused – vabariiklased, demokraadid, sõltumatud ja teepartei.

Ligi 80 protsenti nõustus, et nad toetavad olemasoleva tervisehäirega inimeste võimalust saada kindlustust, hoida noori oma vanemate terviseplaanides ja ennetada kellegi tervisest tulenevat hinnadiskrimineerimist.

Kaiseri perefondi küsitlus

Kaiser on riiklikele terviseprobleemidele keskendunud mittetulundusühing, mis avaldas kolmapäeval oma viimase küsitluse ameeriklaste suhtumise kohta tervishoiupoliitikasse.

1205-st küsitletud üle 18-aastasest ameeriklasest on 55 protsendil Ameerika tervishoiuseadusest ebasoodne seisukoht, samas kui 31 protsendil on pooldav seisukoht.

See tähendab, et vabariiklaste seas oli peaaegu kaks kolmandikku AHCA-st positiivne.

Enamus vabariiklasi, demokraate ja sõltumatuid aga väidab, et AHCA ei täida ühtegi president Donald Trumpi tervishoiualast lubadust või täidab ainult mõnda neist.

Peaaegu pooled vastanutest ütlesid, et soovivad, et senat teeks AHCA-s väiksemaid või suuremaid muudatusi, 29 protsenti pooldas senaatorite eelnõu vastu võtmata jätmist ja vaid 8 protsenti toetas vastuvõtmist Kongressi ülemkojas.

Veelgi enam, kuigi ameeriklased suhtusid Obamacare’i enamikus varasemates küsitlustes alates 2010. aastast ebasoodsalt, ütles mais 49 protsenti, et suhtus tervishoiuseadusesse positiivselt ja 42 protsenti mitte.

ICitizen Poll

iCitizeni veebiküsitlus, milles osales 1473 täiskasvanut üleriigiliselt, mis avaldati 17. mail, näitas isegi rohkem skeptilisust kui teised küsitlused.

Tulemuste hulgas:

"Üldiselt näeb suurem osa avalikkusest AHCA mõju nende leibkonnale negatiivseks," ütles Cynthia Villacis, iCitizeni küsitluste direktor.

Kuigi valitud ametnikel võib tekkida kiusatus metoodika, valimi suuruse ja veapiiride järgi küsitluste tulemusi tagasi lükata, peegeldavad need seisukohad inimeste arvamusi, kes soovivad selles olulises küsimuses oma arvamust avaldada.

See peaks olema nii tähtsa asja jaoks nagu ameeriklaste tervis.

Arvamus- ja kaasamistoimetaja David Plazas kirjutas selle juhtkirja The Tennesseani toimetuskolleegiumi ja USA TODAY NETWORKi (Tennessee) nimel. Helistage talle numbril 615-259-8063, saatke talle e-kiri aadressil dplazas@tennessean.com või säutsige talle aadressil @davidplazas .

34-leheküljelise aruande koostas Joint Commission Resources konsultatsioonifirma, mille riik palkas uurima, mis viis Glenwoodi asutuse elanike väidetava füüsilise ja verbaalse väärkohtlemiseni töötajate poolt. Süüdistuste tõttu vallandati või töölt lahkuti 13 töötajat ning kuut ähvardab kriminaalsüüdistus.

Aruanne on sildiga "konfidentsiaalne", kuid Iowa inimteenuste osakond avaldas selle esmaspäeval vastuseks The Des Moinesi registri taotlusele.

Asutust haldav osakond avalikustas jaanuaris, et seitset elanikku väärkohtleti füüsiliselt ja 13 elanikku kuritarvitati verbaalselt või jäeti hooletusse. Osakond nimetas väärkohtlemist "häbiväärseks", kuid ütles, et see ei peegelda enamiku rajatise 770 töötaja pühendumust ega enamiku asutuse raske puudega elanike kohtlemist.

Osakonna pressiesindaja Amy McCoy ütles esmaspäeval, et tema agentuur kulutas aruande tellimiseks kuni 65 000 dollarit, kuna soovib mõista ja lahendada rajatise probleeme.

Contents