Niekada neskelbkite dalykų, kuriuose yra privataus seksualinio turinio (sekstingo)

Tai nerimą kelianti statistika, todėl panagrinėkime elektronines patyčias ir kaip padėti savo vaikams jų išvengti.

Kaip apsaugoti vaiką nuo elektroninių patyčių

Kibernetinės patyčios apima neigiamo, žalingo, melagingo ar niekšiško turinio apie ką nors kitą siuntimą, paskelbimą ar bendrinimą. Tyrimai rodo, kad vaikai ir paaugliai, kurie turi stiprią, sveiką draugystę, teigiamą bendravimą su klasės draugais ir gerus santykius su mokytojais, yra mažiau linkę patirti patyčias. Skatinkite savo vaiką apsupti save maloniais ir pozityviais žmonėmis.

Kitas būdas apsaugoti vaiką nuo priekabiavimo internete – žinoti, kur tai vyksta. Kibernetinės patyčios gali įvykti:

Taip pat galime išvengti patyčių kibernetinėje erdvėje išmanydami technologijas:

Niekada neleiskite savo vaikui priimti kvietimų draugauti ar susisiekti su žmonėmis, kurių nepažįsta.

Nesijunkite prie kiekvienos socialinės žiniasklaidos platformos ir venkite svetainių, kurių saugumas prastas.

Išmokykite savo vaiką, kad viskas, ką jis paskelbs, bus internete amžinai.

Tarkime, kad niekas nėra privatu, ir skelbkite tik tai, ką neprieštaraujate, kad visi mato.

Laikykite savo paskyras privačias ir apsaugotas slaptažodžiu.

Blokuoti netinkamus žmones.

Neatsakykite į jokias elektronines patyčias.

Neskelbkite nuotraukų ar pranešimų, kuriais sąmoningai bandoma supykdyti, įžeisti ar sugėdinti kitus.

Niekada neskelbkite dalykų, kuriuose yra privataus seksualinio turinio (sekso).

Kaip pasikalbėti su savo vaiku, kad jis netaptų kibernetinių priekabių

Dabar panagrinėkime kitą elektroninių patyčių pusę. Jei priekabiautojas yra jūsų vaikas, priimkite tai ramiai ir susitvarkykite. Kibernetinės patyčios yra smurto forma. Ji turi unikalių iššūkių, nes tai gali būti:

Patvarus. Elektroniniai prietaisai užtikrina ryšį 24 valandas per parą, todėl labai sunku pailsėti nuo patyčių.

Nuolatinis. Dauguma elektroninės informacijos yra nuolat internete, o neigiami įrašai gali pakenkti aukai ir tyčiotis stojant į koledžą ar dirbant.

Paslėpta. Tėvams, globėjams ar mokytojams gali būti sunku pastebėti elektronines patyčias, nes tai gali būti daroma tyliai.

Vaikai ir paaugliai, kurie jaučia šilumą ir tėvų palaikymą, rečiau susidurs su rimtomis problemomis, tokiomis kaip patyčios iš kitų. Išmokykite savo vaikus nuo mažens, kad smurtas yra nepriimtinas, namuose taikydami drausmę be smurto.

Pasikalbėkite su savo vaiku:

Išmokykite savo vaiką, kad smurtas yra nepriimtinas. Kartu skaitykite amžiui tinkamas knygas apie konfliktų sprendimą.

Praneškite jiems, kad turite aiškių lūkesčių dėl jų elgesio.

Pasakykite savo vaikui, kad jis ar ji turėtų pasikalbėti su jumis apie bet kokias problemas, kol jis nesusigundys blogai elgtis su kitais.

Paklauskite savo vaiko, ką jis veikia internete, su kuo yra ir kur eina.

Kalbėkite apie tai, kaip tikrinate jų mobiliuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius, o jei jie tyčiojasi, jie praranda privilegiją naudotis įrenginiu.

Įsitikinkite, kad jie tai supranta, nes patyčios internete yra smurtas. Kiekvienoje valstybėje yra įstatymai , skirti apsaugoti tuos, iš kurių tyčiojamasi.

Ką daryti, jei jūsų vaikas jau yra priekabiautojas internete

Įprasta augimo dalis, kai vaikai ugdo savarankiškumą, išbandydami taisykles. Retkarčiais netinkamas sprendimas ar ginčas su bendraamžiu NĖRA patyčios. Susirūpinti galima tik tuo atveju, jei vaikas kartojasi kitiems kenkimui ar stresui.

Štai ką daryti:

Priimti tai. Neignoruokite problemos, bet sutikite, kad jūsų vaikas kenkia kitiems.

Nesijaudinti. Nerėk, nesigėdink ir nejuokink savo vaiko, nes tai tik pablogins situaciją.

Kalbėk toliau. Paklauskite savo vaiko, kas paskatino jį pasielgti. Galbūt jie siekia įskaudinti bendraamžį, nes buvo sužeisti pirmiausia. Vaikai turėtų žinoti, kad gali su jumis pasikalbėti apie savo problemas.

Sustabdykite patyčias. Įsitikinkite, kad patyčios tuoj pat liautųsi. Niekas neturėtų tapti patyčių auka.

Susipažinkite su problemos esme. Sužinokite, kodėl jūsų vaikas taip elgiasi. Ar jie buvo sužeisti? Ar jiems reikia daugiau jūsų stebėjimo? Ar jie patiria stresą?

Ištirti. Sužinokite, kas atsitiko, kur ir kiek laiko jūsų vaikas tyčiojosi iš kito žmogaus.

Išmokyk užuojautos. Pagalvokite apie pavyzdį, kuris pakenktų jūsų vaikui, jei iš jo būtų tyčiojamasi. Kiekvienas turi trigerių ar silpnų vietų, į kurias galima nukreipti. Jei jūsų vaikas mato, kaip jaustųsi patyčias, jis gali išmokti empatijos kitiems.

Stebėkite savo vaiko gyvenimą internete. Naudokite tėvų kontrolę arba programas, kad galėtumėte žiūrėti savo telefoną ar planšetinį kompiuterį. Atsitiktinai patikrinkite jų įrenginius, kad pamatytumėte, ką jie daro, kol jie subrendo ir priims gerus sprendimus.

Susisiekite su kitais. Pasikalbėkite su kitais tėvais ar globėjais apie patyčias, kad visi vaikai žinotų, kad patyčios niekada netoleruojamos.

Likite dabartinis. Žinokite, kokias socialinės žiniasklaidos svetaines naudoja vaikai, nes kai kurios yra netinkamos vaikams. Ieškokite išteklių internete, su savo pediatru ir per savo vaiko konsultavimo skyrių mokykloje.

Supraskite, kad elektroninės patyčios yra problema, su kuria gali susidurti mūsų vaikai. Pasinaudokite čia paminėtais tėvų patarimais ir ištekliais, kad apsaugotumėte vaiką nuo elektroninių patyčių arba išvengtumėte, kad vaikas priekabiautų prie kitų. Jei mes, tėvai, nuosekliai stengiamės, tai padės mūsų vaikams išvengti elektroninių patyčių!

Biometrinės svarstyklės matuoja kūno riebalų ir raumenų svorį bei proporcijas. Šie prietaisai leidžia žmonėms greitai įvertinti savo svorį ir kūno sudėtį namuose. Nors šios priemonės nepakeičia sveikatos priežiūros specialistų patarimų, jos gali suteikti žmonėms naudingos informacijos apie svorį, kūno riebalus ir liesą raumenų masę.

Pagrindiniai pasiėmimai:

Kaip veikia biometrinės svarstyklės

Biometrines svarstykles lengva naudoti namuose. Jie veikia su jutikliais, kurie įjungiami užlipus ant svarstyklių. Naudojant neinvazinį metodą, vadinamą bioelektrinės varžos analize (BIA) arba bioelektrine varža (BEI), silpna elektros srovė keliauja per pėdas, kojas ir dubenį. Svarstyklių jutikliai matuoja impedansą arba pasipriešinimą srovei, tekėjusiai per kūną.

Tada skalė įvertina kūno riebalus ir masę be riebalų (FFM) pagal tai, kaip greitai srovė praeina per kūno audinius. FFM apima kaulus, jungiamuosius audinius, gyvybiškai svarbius organus ir vandenį. Mažiausios varžos vertės naudojamos bendram kūno vandens kiekiui apskaičiuoti, kuris lemia FFM.

Riebaluose yra mažiau vandens nei raumenyse, todėl jie yra atsparesni elektros krūviams. Tai lemia didesnes varžos vertes ir vėliau apskaičiuojamus didesnius kūno riebalų procentus (BFP).

Biometrinėse svarstyklėse naudojama matematinė formulė, sujungianti varžos reikšmę su duomenimis apie asmens amžių, lytį ir ūgį. Žmonės šią informaciją įveda į išmaniuosius telefonus, išmaniuosius laikrodžius ar kitas kūno rengybos programas. Tada matematinė formulė apskaičiuoja apytikslius viso riebalų, vandens, raumenų ir kaulų tankio procentus. Išmanusis įrenginys išsaugo šiuos duomenis, kad būtų lengviau sekti.

Kokie rodikliai yra svarbūs?

Daugelis žmonių naudojasi biometrinėmis svarstyklėmis, kad matuotų svorį, kūno riebalus, raumenų masę, baltymų masę ir medžiagų apykaitos greitį. Dažniausiai pasitaikantys rodmenys yra šie:

Šie skaičiai gali padėti patikimai įvertinti sveikatos ir kūno rengybos pažangą laikui bėgant.

Veiksniai, turintys įtakos skalės tikslumui

Biometrinės svarstyklės gali pateikti apytikslius svorio ir kūno riebalų procentų matavimus. Nors šie įrankiai gali tiksliai apskaičiuoti svorį, tyrimai rodo, kad jie negali tiksliai nustatyti kūno sudėties . Keletas veiksnių turi įtakos BIA skaičiavimams, įskaitant tuos, kurie aptariami toliau.

Etniškumas

Tikslumas priklauso nuo prielaidų apie lytį, kūno proporcijas, hidrataciją, kūno tankį be riebalų, treniruotės lygį ir demografines charakteristikas. Šie veiksniai gali labai skirtis tarp daugiataučių grupių. Remiantis 2021 m. atliktais tyrimais, kai kurioms etninėms populiacijoms tipinės kūno sudėties įvertinimai gali netikti.

Nutukimas

Nutukę asmenys gali matyti neįvertintus riebalų masės rezultatus pagal biometrines skales. Šie žmonės turi didesnį FFM hidratacijos procentą dėl išsiplėtusios tarpląstelinės erdvės riebaliniuose audiniuose. Tai iškreipia hidratacijos koeficientą, naudojamą FFM skaičiams apskaičiuoti. Klaida didėja didėjant kūno masės indeksui (KMI).

Hidratacijos lygis

Vandens suvartojimas padidina kūno apimtis. Jis taip pat potencialiai sumažina BIA, laikinai praskiedžiant jonų koncentraciją kraujyje. Kita vertus, dehidratacija gali lemti nepakankamai įvertintus raumenų ir kaulų skaičiavimus.

Laikysenos pokyčiai

2022 m. straipsnyje rašoma, kad ilgas gulėjimas, sėdėjimas ar stovėjimas gali perskirstyti kūno skysčius . Dėl to taip pat gali būti klaidingai apskaičiuoti įverčiai.

Kaip užtikrinti tikslius rodmenis

Biometriniams matavimams įtakos gali turėti pėdos dydis, pėdos plotis ir tai, kaip kojos sulenktos svarstyklėje. Kiek įmanoma griežčiau laikykitės gamintojo nurodymų ir naudokite šiuos patarimus, kad rodmenys būtų nuoseklesni:

Biometrinės skalės naudojimo svarstymai

Bene didžiausias privalumas yra svėrimo paprastumas naudojant biometrines svarstykles namuose. Tačiau tai tik viena naudinga priemonė jūsų sveikatai valdyti.

Biometrinė skalė gali įvertinti jūsų BFP, tačiau ji neturi įtakos jūsų kūno riebalų pasiskirstymui. Pavyzdžiui, skalė negali tiksliai nustatyti visceralinių riebalų pertekliaus pilve arba kepenų riebalų, kurie yra susiję su širdies ligomis ir diabetu.

Kūno sudėties matavimo alternatyvos

Kiti neinvaziniai metodai gali padėti užbaigti jūsų svorio ir kūno sudėties vaizdą, be biometrinės skalės. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite https://active-keto-gummies-official.top/

Contents